Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Oswajanie zwierząt | Jak szybko zarobić


razzeY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KIedyś grałem w Rappelza, dobiłem 32 lv Asurą i mi się znudziło. Teraz ponownie wróciłem do gry. I mam do Was pytania :

- Jak szybko zarobić? (mam tam ze 2kk zarobione, lub mniej ale to mało jak na te czasy. Jak zarobić szybko ale z mniejszym wysiłkiem? Chociaż ze 2kk na tydzień)

- Jak oswajać zwierzęta?

 

Pierwsze pytanie jest jasne, natomiast drugie - nie.

Jak się oswaja to ja wiem, lecz.. "Wciąga" mi karty. Ostatnim razem próbowałem oswoić syrenę - karta znikła i nie dostałem syreny. Dzisiaj próbowałem oswoić orka (poszedłem do jakiegoś Orka Tyrana 27lv) i karta także znikła. Co to ma być? Mam jeszcze Kartę Czerwonej Wróżki (ile ona warta?), lecz boje się oswajać bo może znowu zniknąć, a tak poza tym to nie wiem gdzie ona jest.

Więc do tego drugiego pytania jest kilka mini=pytań :

- Dlaczego znikają karty?

- Ile warta jest Karta Cz. Wróżki?

- Gdzie znajduje się na mapie Cz. Wróżka?

 

Daję Like. Myślę że wiecie o co mi chodzi. Druga karta znikła, to trochę dziwne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

1.2kk na tydzień spokojnie wyciągniesz z robienia zadań. Gdy dobijesz 70 lvl będziesz miał do wykonania kilkanaście zadań po których otrzymasz kartę stopnia 4 (Anioł , Centaur , Gnoll, Naga). One są warte po 30-40kk. Za same zadania otrzymasz z 10kk,więc sporo pieniędzy.

 

2.Karty znikają, ponieważ oswajanie nie powiodło się. Czytaj czat ,lub patrz nad głowę oswajanej bestii bo tam jest pokazane "Serce".Jeżeli serce pęknie oznacza to ,że oswajanie nie powiodło się ,natomiast jeżeli nie pęknie to oswajanie udało się.

 

3.Karta czerwonej wróżki nie jest droga. Dzisiaj na aukcji widziałem pustą kartę czerwonej wróżki za 1,6kk. Na siłę możesz sprzedać za 2kk. Wypatruj ofert :)

 

4.Gdzie znajdziesz wróżkę?

Poszukaj tutaj na mapie

 

 

Wyst%C4%99powanie_bestii.jpg

 

 

Opublikowano

Dobrze, dzięki za pomoc. Rozpisałeś się.

Lecz mam problem z odczytaniem tej mapy, a mianowicie nie wiem, która to czerwona wróżka..

Może podałbyś mapę, na której występuje?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Poszukam, dzięki. I jak się teleporterem tam dostać? Przypominam iż mam 20lv w tej chwili ;>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

W tej chwili nie oswajaj sam. Poszukaj kogoś kto ma skill oswajania bardziej rozwinięty. Tak a pro po występowania

Najlepiej z Laksy wyjechać na wschód. Nie znam polskich odpowiedników więc będę ci opisywał drogę na podstawie mobów.

Kiedy miniesz pola z Niebieskimi Wróżkami dojedziesz do rozjazdu. Skręć w lewo, potem w prawo aby dojechać do Arisów (te takie centaury 40-43lv). Przejedź przez tamten niżej położony rejon z Arisami jadąc na wschód i tam będą Czerwone Wróżki (43-45lv).

Opublikowano

Czy mogę prosić Ciebie o pomoc w oswajaniu? Raczej nie mam kolegów z wysokim lv, a nie zaufam innym bardziej niż moderatorowi z mpc.

Gram na drugim serwerze (nie Serafin).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wiesz co ?

Ja niestety gram jedynie na Serafinie ,a właściwie już nie gram :).

Owszem trudno zaufać bo właśnie ,że mnie oszukali skończyłem grę. Wiec ,albo troszkę jeszcze pograsz i znajdziesz "Przyjaciół" ,albo zapłacisz za oswajanie ,albo sprzedaż kartę ^^.

Opublikowano

Szkoda, to wolę poczekać aż wbije gdzieś około 35lv i pewnie wtedy dam radę.

Karty nie sprzedam, bo jak na razie chodzę z kurczakiem, panterą i żółwianem ;<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Robisz podstawowy błąd. Rozwijasz wiele petów na raz.

 

Przez to żaden nie będzie w stanie wspomóc Cię wystarczająco podczas walki z potworami.

 

Skup się na jednym pecie.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Nie chodzi mi o to że mam ich troje..

Tylko że mam najsłabsze pety w grze. A tak na prawdę chodzę z kurzakiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

I kolejne karty..

Stracone :

- Karta Orka x2

- Karta Yeti

- Karta Syreny

- Karta Czerwonej Wróżki

 

Udane :

- B.R.A.K

 

Czy level oswajanego potwora ma znaczenie? Czy jak mam 20 lv a oswajam 40 lv to czy to coś zmienia? Bo zwykle oswajam wyzsze levele...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie to nie ma znaczenia ,ale znaczenie ma jeżeli masz kartę oswajania ,lub poziom oswajania na wyższym lvlu.

Opublikowano

Spoko, ja już spaliłem 2 anioły i białego jednorożca.

Ty NIE OSWAJAJ SAM, proś kogoś, żeby Ci oswajał, bo jam sam oswajasz to masz "Oswajanie Bestii" na poz 1, a inne klasy mogą rozwinąć do poz 10.

Opublikowano

Nie to nie ma znaczenia ,ale znaczenie ma jeżeli masz kartę oswajania ,lub poziom oswajania na wyższym lvlu.

 

To ma najmniejsze znaczenie ;>

 

Ja lapalem z oswajaniem 5 rp i zlapal. Lapalem Hawka i zlapal, lapalem wilki to zlapal 2/5 :)

61093c6efb.png

 

Opublikowano

To ma najmniejsze znaczenie ;>

 

Ja lapalem z oswajaniem 5 rp i zlapal. Lapalem Hawka i zlapal, lapalem wilki to zlapal 2/5 :)

 

 

No i co w związku z tym? To jedynie szczęście.

Podwyższając poziom oswajania zwiększasz swoją szanse na udane tamowanie.

Opublikowano

 

 

No i co w związku z tym? To jedynie szczęście.

Podwyższając poziom oswajania zwiększasz swoją szanse na udane tamowanie.

 

Wlasnie ze chodzi o szczescie, ten poziom tamowania daje tylko maly % bo jak nie masz szeczescia, nie masz szans :)

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Znalazłem Gildię. Pomogli mi oswoić Mrocznego Jednorożca.

Dzięki za odpowiedzi ;p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Refresh.

Umieszczę tutaj nowe pytania..

1. Jakie zwierzątko mi polecacie? Deva Paladyn - potem Żołnierz. Jak na razie 39lv.

2. Na jakim mniej więcej levelu iść do Grot Ursa? Mam też siostrę, gra uzdrowicielem i pójdzie ze mną.

3. Czy Mroczny Jednorożec będzie mi odpowiadać? Wypadła mi karta i udało mi się go oswoić (pomogła koleżanka z Gildii w oswajaniu).

4. Dlaczego jak expie na czterdziestych levelach to mojemu jednorożcowi leci za mooba po 2%. Ma około 26lv a ja mam ze 39. Czy to może być dlatego, że mi tam leci też mało?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

1. Jakie zwierzątko mi polecacie? Deva Paladyn - potem Żołnierz. Jak na razie 39lv

 

Polecam zwierzątko mające w zjednoczeniu Atak fizyczne i obronę fizyczną. Mianowicie ( ork , jastrząb )

 

 

 

2. Na jakim mniej więcej levelu iść do Grot Ursa? Mam też siostrę, gra uzdrowicielem i pójdzie ze mną.

 

Zależy,czy chcesz robić groty ursa dla Koali czy nie . Jeżeli nie to nie ma sensu

:)

 

 

3. Czy Mroczny Jednorożec będzie mi odpowiadać? Wypadła mi karta i udało mi się go oswoić (pomogła koleżanka z Gildii w oswajaniu).

 

Oczywiście ,że narazie może. Doda on Ci hp. Potem staraj się go zamienić na bardziej przydatnego zwierzaka

;)

 

4. Dlaczego jak expie na czterdziestych levelach to mojemu jednorożcowi leci za mooba po 2%. Ma około 26lv a ja mam ze 39. Czy to może być dlatego, że mi tam leci też mało?S

okojnie. Pet i tak Cię dogoni z lvlem. Jest też taka opcja ,że ma karę do mobków

:) Nie przejmuj się bo jego lvl wyrówna się z Twoim ;D

Opublikowano

Dziękuję za odpowiedź :)

Tak, raczej chcę robić je dla Koali. Nie od razu 12 razy dziennie ale po trochu. W końcu wyjdzie milion, na wyższe levele będę chodzić po 12 razy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Do Koali robiąc 12 razy dziennie to w 4 miesiące możesz zrobić.

 

A jak chcesz robić koalę to zrób tak :

Zrób postać do 90 lvla

Zdeleveluj ją do 20-30lvla

I idź wtedy na ursę

Opublikowano

Jeśli chcesz dobrze sobie oswoić peta, radze wynająć Tamera (jest to gość, który ma o wiele większe szanse na powodzenie się oswajania) posiada skill pasywny do 10 poziomu (oswajanie bestii), może także mieć karte hodowcy czyli +4. Razem 10 poziom i karta +4, to 42% udanego oswajania. Na wróżke jest (chyba) 30-40%, czyli razem masz 70-85%. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...